Absorbine shampoo & condtitioner 2-in-1 ShowSheen
Absorbine shampoo & condtitioner 2-in-1 ShowSheen Reinigt en revitaliseert haren in één keer. Deze 2-in-1 shampoo is sulfaatvrij en bevat geen paraben. De shampoo is pH-neutraal, waardoor het product geschikt is voor paarden met een gevoelige huid.
€ 19,95
Beschikbaarheid: Op voorraad
Absorbine shampoo & condtitioner 2-in-1 ShowSheen Reinigt en revitaliseert haren in één keer. Deze 2-in-1 shampoo is sulfaatvrij en bevat geen paraben. De shampoo is pH-neutraal, waardoor het product geschikt is voor paarden met een gevoelige huid. Provitaminen verzorgen de huid en vacht en versterken de manen en staartharen. Een aparte conditioner is niet meer nodig.
Neem contact op voor meer informatie over dit product. Je kunt op de hoogte blijven van de nieuwste trends & producten op onze Instagram.
| Merk |
|---|
Verzenden
Wij verzenden bestellingen van woensdag t/m zaterdag met DPD. Tegen een meerprijs is verzending met PostNL mogelijk.
Verzendkosten Nederland
€ 6,95 per bestelling
Gratis verzending vanaf € 100,-
Verzendkosten België
€ 9,95 per bestelling
Gratis verzending vanaf € 150,-
Afhalen in de winkel
Je kunt je bestelling ook gratis afhalen in onze winkel tijdens de openingstijden. Kies hiervoor tijdens het afrekenen voor de optie ‘Afhalen in de winkel’. Zodra je bestelling klaarstaat, ontvang je hiervan bericht.
Retourneren
Ben je niet tevreden met je aankoop? Dan kun je je bestelling binnen 14 dagen na ontvangst retourneren.
Omruilen
Wil je een artikel omruilen? Retourneer dan je huidige bestelling volgens onze retourprocedure en plaats vervolgens een nieuwe bestelling voor het gewenste artikel. Zo kunnen wij je nieuwe bestelling zo snel mogelijk verwerken en leveren.
