De Acavallo Opera Stijgbeugels met een gedraaid oog zijn speciaal ontworpen om de rijervaring te verbeteren door meer controle, comfort en veiligheid te bieden. Het gedraaide oog zorgt ervoor dat de beugel in een natuurlijke hoek aan het zadel hangt, waardoor je been in de perfecte positie blijft tijdens het rijden. Dit resulteert in een verbeterde balans en vermindert de kans op verdraaien van de beugelriem.
De Opera Stijgbeugels zijn gemaakt van hoogwaardige, lichtgewicht materialen die zorgen voor duurzaamheid zonder concessies te doen aan comfort. Het brede voetbed met antislip zorgt voor optimale grip, zelfs in natte omstandigheden.
Neem contact op voor meer informatie over dit product. Je kunt op de hoogte blijven van de nieuwste trends & producten op onze Instagram.






