Horseware Pony Hoofdstel Diamante
Het Horseware Pony Hoofdstel Diamante mag dan speciaal ontworpen zijn voor pony’s, maar aan uitstraling geen gebrek. Dit elegante dressuur hoofdstel heeft een hoogglans lakleren neusriem met verfijnde diamantjes, aangevuld met een schitterend bling frontriem.
€ 104,95
Inclusief BTW *
Persoonlijk advies nodig?
Ons team helpt je graag via WhatsApp
Het Horseware Pony Hoofdstel Diamante mag dan speciaal ontworpen zijn voor pony’s, maar aan uitstraling geen gebrek. Dit elegante dressuur hoofdstel heeft een hoogglans lakleren neusriem met verfijnde, roze diamantjes, aangevuld met een schitterend bling frontriem. Perfect voor ruiters die net dat beetje extra willen laten zien in de ring.
Gemaakt van soepel, hoogwaardig leer biedt dit hoofdstel niet alleen stijl, maar ook optimaal comfort. De gepaddingde neusriem, het ergonomische kopstuk en de gebogen frontriem zorgen ervoor dat druk gelijkmatig wordt verdeeld en je pony zich prettig kan ontspannen tijdens het rijden.
- Speciaal ontworpen voor pony’s
- Hoogglans patentleren neusriem met roze strassdetails
- Sprankelende bling frontriem
- Zacht gevoerd kopstuk, neusriem en frontriem
- Gemaakt van soepel, kwaliteitsleer
- Dressuurmodel met flash-sluiting





