LeMieux Pro-Sorb 2 Pocket Half pad
De LeMieux Pro-Sorb 2 Pocket Half pad is een eenvoudige oplossing om de ligging van het zadel aan te passen. Door de aparte inlages kan de pad gebruikt worden als ‘front riser’ of als ‘back riser’, tevens kan de pad onbalans in het zadel corrigeren. Ook te gebruiken als volledige onderlegger voor extra schokabsorptie.
€ 89,95
- Afhaling beschikbaar in Pastoor Ossestraat 19
De LeMieux Pro-Sorb 2 Pocket Half pad is een eenvoudige oplossing om de ligging van het zadel aan te passen. Door de aparte inlages kan de pad gebruikt worden als ‘front riser’ of als ‘back riser’, tevens kan de pad onbalans in het zadel corrigeren. Ook te gebruiken als volledige onderlegger voor extra schokabsorptie. Inclusief 4 inlages van 13 mm dik + 4 inlages van 9 mm dik
Neem contact op voor meer informatie over dit product. Je kunt op de hoogte blijven van de nieuwste trends & producten op onze Instagram.
| Maat | M, L |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Merk | LeMieux |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.