De LeMieux Singel Gel-Tek Anatomic Jumping is speciaal ontworpen voor ruiters die op zoek zijn naar comfort, prestatie en bewegingsvrijheid. Het anatomisch gevormde design volgt de natuurlijke contouren van het paard, wat de drukverdeling optimaliseert en wrijving minimaliseert. De singel heeft met gel geïmpregneerde pockets op de voorste rand van de singel zorgen ervoor dat de spieren vrij kunnen bewegen zonder beperking en gevoel van blokkering.
De singel is gemaakt van hoogwaardige, duurzame materialen met een zachte voering, die zorgt voor een comfortabele en stabiele pasvorm. Verstelbare gespen en elastische uiteinden zorgen voor een nauwkeurige pasvorm en optimale bewegingsvrijheid, zodat je paard zich vrij kan bewegen zonder ongemakken.
- Anatomisch gevormd design: Verbetert de drukverdeling en voorkomt wrijving
- Gel-Tek technologie: Schokabsorberend voor extra comfort en bescherming
- Hoogwaardige materialen: Duurzaam en zacht voor langdurig gebruik
- Elastische uiteinden: Voor een perfecte pasvorm en bewegingsvrijheid
Neem contact op voor meer informatie over dit product. Je kunt op de hoogte blijven van de nieuwste trends & producten op onze Instagram.





