Passier Hoofdstel Favorite by Ingrid Klimke

 350,-

Psst... volg je ons al?

Het Passier Hoofdstel Favorite by Ingrid Klimke valt op door zijn uitzonderlijke comfort en doordachte ontwerp. Het zachte, anatomische kopstuk is speciaal vormgegeven met een uitsparing voor de halswervel. Deze uitsparing zorgt ervoor dat de druk op dit bijzonder gevoelige gebied wordt verlicht, wat het welzijn van je paard aanzienlijk verbetert.

Daarnaast beschikt het hoofdstel over een zacht onderlegde lus voor de sperriem. Deze lus garandeert niet alleen een strakke en veilige bevestiging van de sperriem, maar zorgt voor een optimale pasvorm en verbeterd comfort.

De frontriem is voorzien van een stijlvolle wave-vorm die op een elegante manier afhangt en zo een vloeiend, dynamisch silhouet creëert. De subtiel geïntegreerde premium kristallen zorgen voor een schitterende glans, waardoor het hoofdstel een luxueuze en opvallende uitstraling krijgt.

Voor vragen kunt u contact opnemen of bezoek onze ruitersportwinkel in Bornerbroek tijdens onze openingstijden. Telefonisch zijn we bereikbaar op 074 303 0508

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Passier Hoofdstel Favorite by Ingrid Klimke” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recent bekeken
Products not found.
Deze vind je misschien ook leuk....
Equipe Hoofdstel gecombineerde neusriem met lak BR36
Equipe Hoofdstel BR35
Oorspronkelijke prijs was: € 199,-.Huidige prijs is: € 149,25.
Filter op merk
Filter op merk
More
Maat
Maat
More