Prestige Special Singel 3A010
€ 250,-
€ 225,-
De Prestige Special Singel 3A010 is een luxe leren split-end singel met elastiek aan beide zijden, ringen voor hulpteugels en een centrale snap hook voor een voortuig.
Prestige Special Singel 3A010
De Prestige Special Singel 3A010 is een luxe spring- en veelzijdigheidssingel met een karakteristieke split-end vorm. De singel is gemaakt van bedrukt leer met decoratieve stiksels en is aan beide zijden voorzien van elastiek voor extra comfort en een gelijkmatige aansluiting.
Dankzij de ringen voor hulpteugels en de centrale snap hook voor een voortuig is deze singel praktisch en veelzijdig in gebruik.
Eigenschappen
- Singel van Prestige Italia
- Model: Special 3A010
- Split-end uitvoering
- Gemaakt van bedrukt leer
- Decoratieve stiksels
- Elastiek aan beide zijden
- Ringen voor hulpteugels
- Centrale snap hook voor bevestiging van een voortuig
- Geschikt voor springen, junior, recreatief gebruik en law enforcement
- Verkrijgbaar in Tobacco en Black
- Maten: 110 t/m 140 cm
Split-end design
De speciale split-end vorm geeft de singel een onderscheidende uitstraling en zorgt voor een andere drukverdeling dan een standaard rechte singel. In combinatie met het elastiek aan beide zijden sluit de singel comfortabel aan.
Praktische bevestigingspunten
De singel is voorzien van ringen voor hulpteugels en een centrale snap hook voor het bevestigen van een voortuig. Hierdoor is hij praktisch voor ruiters die verschillende hulp- en borsttuigen gebruiken. Prestige Italia
| Kleur | Bruin, Zwart |
|---|---|
| Maat | 110 CM, 115CM, 120 CM, 125 CM, 130 CM, 135 CM, 140 CM |
Verzenden
Wij verzenden bestellingen van woensdag t/m zaterdag met DPD. Tegen een meerprijs is verzending met PostNL mogelijk.
Verzendkosten Nederland
€ 6,95 per bestelling
Gratis verzending vanaf € 100,-
Verzendkosten België
€ 9,95 per bestelling
Gratis verzending vanaf € 150,-
Afhalen in de winkel
Je kunt je bestelling ook gratis afhalen in onze winkel tijdens de openingstijden. Kies hiervoor tijdens het afrekenen voor de optie ‘Afhalen in de winkel’. Zodra je bestelling klaarstaat, ontvang je hiervan bericht.
Retourneren
Ben je niet tevreden met je aankoop? Dan kun je je bestelling binnen 14 dagen na ontvangst retourneren.
Omruilen
Wil je een artikel omruilen? Retourneer dan je huidige bestelling volgens onze retourprocedure en plaats vervolgens een nieuwe bestelling voor het gewenste artikel. Zo kunnen wij je nieuwe bestelling zo snel mogelijk verwerken en leveren.
Dit heb je recent bekeken
BR dressuursingel Eclipse
Dit vind je misschien ook leuk
Prestige Engels Hoofdstel 3E141
€ 216,-
Prestige Hoofdstel met Dubbele Lage Neusriem 3E143
€ 216,-






