Roeckl Paardrijhandschoenen Lisboa Swarovski

 56,95

Psst... volg je ons al?

De Roeckl Paardrijhandschoenen Lisboa Swarovski  combineert elegantie met functionaliteit. Deze stijlvolle rijhandschoen is vervaardigd uit hoogwaardig ROECK-GRIP materiaal, zowel aan de buiten- als binnenzijde van de hand. Het subtiele Roeckl-logo, afgewerkt met sprankelende Swarovski-kristallen, geeft de handschoen een luxe uitstraling.

Dankzij de touchscreen-compatibiliteit hoef je de handschoenen niet uit te trekken om je smartphone te bedienen. Bovendien zijn ze machinewasbaar op 30°C, wat zorgt voor eenvoudig onderhoud.

De Roeckl Lisboa is perfect geschikt voor het rijden met leren of webband teugels. Let op: deze handschoen is niet geschikt voor rubberen teugels.

  •  Luxe uitstraling met Swarovski-details
  •  Touchscreen-compatibel
  •  Machinewasbaar op 30°C
  • Geschikt voor leren en webband teugels

Neem contact op voor meer informatie over dit product. Je kunt op de hoogte blijven van de nieuwste trends & producten op onze Instagram.

Recent bekeken
Products not found.
Deze vind je misschien ook leuk....
Filter op merk
Filter op merk
More
Maat
Maat
More